Hakkımızda

Sektörde 20 yılı aşkın tecrübesiyle emek veren Bilal ÖZEL önderliğinde 2019 yılında şahıs şirketi olarak başladığımız yolculuğumuza 2020 yılında LTD. ŞTİ. olarak devam etme kararı aldık. Müdürümüz Bilal ÖZEL’in sektördeki tecrübesi ve pazarlama yeteneği, Satın Alma sorumlumuz Mesude CANDAN’ın satın alma konusundaki yetkinliği ile 2 kişi ve sınırlı ürün ile başladığımız bu yolculukta gelinen noktada 10 profesyonel ekip arkadaşı ve Türkiye’nin 7 bölge ve 81 vilayetine ulaşan geniş tedarik ağımızla sektörde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Gelişen tedarik ağımız ve müşteri ilişkilerimizin bize verdiği güç ile ulusal ve uluslararası fuarlara katılarak “SİNERJİ MAKİNE” markasını daha bilindik hale getiriyor ve bu marka bilinirlik sürecini E-ticaret ve pazaryerlerinde oluşturduğumuz mağazalarımızla destekliyoruz. Siz değerli müşterilerimizin, ticaretimizdeki güzel ahlâkımızı benimsemesi bizler için her şeyden daha önemli. Müşterilerimizden aldığımız, gerek insani gerek ticari, olumlu dönüşlerle her geçen gün gücümüze güç katıyor ve sektörün lideri olma yolunda hızla ilerliyoruz.

Tümünü Okuyun

İletişim Bilgileri

  • ULUCAMİ MAH. 25015 SK. KANDİLLER İŞHANI NO: 2 C SEYHAN/ ADANA
  • +90 532 445 82 52
  • info@sinerjihirdavat.com

Hobi Ekipmanları

Hobi Ekipmanları

Hobi Malzemeleri Kullanımı

Günümüzde birçok insanın en zor anında imdadına yetişen bir can simidi misali kurtarıcısı olan kimi zamanda basit bir uğraşı olarak başlayan fakat zamanla kişilere bir gelir kapısı haline gelen bir kavramdır.

Basit bir uğraş olarak görülse de bazı insanlar için bunun daha ötesidir. Kişinin sosyal hayatına olumlu etkileri vardır. Stres ve yoğun bir iş hayatı olsa da her kişinin edineceği hobi rahatlama alanı olacaktır. Kendinize yapabileceğiniz en güzel iyiliklerden biri olacaktır.

Hobi malzemeleri ise bilhassa yetişkin çağında başlayarak yaşlılığa kadar süregelen kullanılan ürünlerin tümünüdür. Binlerce sanat dalı içerisinde yapacağınız ürüne göre farklılık gösteren hobi malzemeleri kullanım alanına bağlı olarak irili ufaklı bir şekilde değişkenlik gösterebilir. Ayrıca Hobi malzemeleri birçok dalda kullanılmak üzere ve çok güzel sanat eserleri çıkarmanıza yardımcı olacak kaliteli ürünlerdir. Bu ürünleri kullanmadan kullanım talimatları iyice okunmalıdır. Bazı ürünlerde tüketim süresi kısıtlı olduğundan kısa bir sürede tüketilmelidir. Bazı ürünlerde de bu kısıtlama yoktur.

Hobi Malzeme Çeşitleri Nelerdir?

Palet, kalem, boyama kalemi, silikon tabancası, ahşap ürünler, yapıştırıcılar, ahşap boyalar,akrilik boyalar vb. bunun gibi yüzlerce ürüne ulaşabilmek için www.hirdavatadana.com sitesini ziyaret edip ihtiyacınız olan ürünlerden satın alabilirsiniz.