Hakkımızda

Sektörde 20 yılı aşkın tecrübesiyle emek veren Bilal ÖZEL önderliğinde 2019 yılında şahıs şirketi olarak başladığımız yolculuğumuza 2020 yılında LTD. ŞTİ. olarak devam etme kararı aldık. Müdürümüz Bilal ÖZEL’in sektördeki tecrübesi ve pazarlama yeteneği, Satın Alma sorumlumuz Mesude CANDAN’ın satın alma konusundaki yetkinliği ile 2 kişi ve sınırlı ürün ile başladığımız bu yolculukta gelinen noktada 10 profesyonel ekip arkadaşı ve Türkiye’nin 7 bölge ve 81 vilayetine ulaşan geniş tedarik ağımızla sektörde hizmet vermeye devam etmekteyiz. Gelişen tedarik ağımız ve müşteri ilişkilerimizin bize verdiği güç ile ulusal ve uluslararası fuarlara katılarak “SİNERJİ MAKİNE” markasını daha bilindik hale getiriyor ve bu marka bilinirlik sürecini E-ticaret ve pazaryerlerinde oluşturduğumuz mağazalarımızla destekliyoruz. Siz değerli müşterilerimizin, ticaretimizdeki güzel ahlâkımızı benimsemesi bizler için her şeyden daha önemli. Müşterilerimizden aldığımız, gerek insani gerek ticari, olumlu dönüşlerle her geçen gün gücümüze güç katıyor ve sektörün lideri olma yolunda hızla ilerliyoruz.

Tümünü Okuyun

İletişim Bilgileri

  • ULUCAMİ MAH. 25015 SK. KANDİLLER İŞHANI NO: 2 C SEYHAN/ ADANA
  • +90 532 445 82 52
  • info@sinerjihirdavat.com

El Aletleri

El Aletleri

El Aletleri Çeşitleri

Günlük hayatı pratikleştiren aletler, birbirinden farklı özelliğe sahip alternatifleri ile Tekzen tarafından satışa sunuluyor. El matkabından maket bıçağına, hatta tornavida seti ve metreye kadar aradığınız her şeyi ürün kategorisinde bulabilirsiniz.

El Aletleri Nasıl Kullanılır?

Hırdavat ve aletleri, pratik kullanıma sahip olmakla birlikte, bazı modelleri profesyonellik gerektirebiliyor. Özellikle şarjlı el matkabı bunlar arasında yer alıyor. Kullanım esnasında doğru ucun takılması da sonucu direkt olarak etkileyebiliyor. El aletleri seti çeşitlerinde ise içerisindeki ürünün işlevine bağlı olarak kullanımı da değişebiliyor.

Tornavida setleri özellikle vidaların gevşetilmesinde ya da sıkıştırılmasında sıklıkla kullanılıyor. Maket bıçaklarının kullanımında ise özellikle güvenlik bakımından kilidin aktif hale getirilmesinde yarar bulunuyor. Kullanım biçimlerinden önce hangi ürünün hangi iş için uygun olduğunu bilmenizde de fayda var.

El Aletleri Nasıl Temizlenir ve Korunur?

El aletleri kullanım açısından pratik özelliklere sahip olmakla birlikte temizlenmesi bakımından da oldukça kolaydır. Özellikle yağlı bir iş esnasında yardımcı olması için kullanılan ürünler kaldırılırken mutlaka yağdan ve kirden arındırılmalıdır. Böylece bir sonraki kullanım için tamir aletleri, hazır olarak saklanabiliyor.

El aletlerinin doğru korunması uzun süreli ve verimli bir kullanımın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Uygun koşullarda saklanan ürünler performansını da kaybetmiyor. Özellikle nemli ortamlardan uzak tutulmasında yarar bulunuyor. Bunun yanı sıra paslanmayı engellemesi açısından aletlerin kuru saklanması sağlıklı oluyor.

El Aletlerinin Kullanım Alanları

Oldukça zengin bir kullanım alanı bulunan el aletleri işlevlerine bağlı olarak çeşitli tamirat işlerinin tamamlanmasında el büyük yardımcılar arasında yer alıyor. Takım çantalarının vazgeçilmezlerinden olan kontrol kalemleri günlük hayatta da en sık kullanılan hırdavat ve aletleri arasında bulunuyor.

Pense de ürün grubunun sıklıkla kullanılan ürünler arasında yer alırken sıkıştırma işlevinin yanı sıra kablo kesme gibi görevleri de üstleniyor. Demir testeresi ile metalleri kesme işlemini kolaylıkla tamamlayabileceğiniz gibi kazıma bıçağı, zımpara gibi iş aletleri ile de materyalleri dilediğiniz pürüzsüz hale getirebilirsiniz.

İş Aletleri Fiyatları

Marangoz aletleri ya da iş aletleri alanında bakımından oldukça zengin bir yelpazeye sahip olan ürün kategorisindeki fiyatlar ürünlerin kullanım alanlarına ve fonksiyonlarına göre değişiklik gösteriyor. Sizler de ihtiyaçlarınıza uygun iş aletlerini temin edebilirsiniz.